Олімпіада SIM-MAK-4

Олімпіада являє собою симуляційні медичні змагання із охопленням основних тренінгових програм.

До участі запрошуються студенти-медики, лікарі-інтерни анестезіологи 1-2 року навчання та лікарі зі стажем до 5и років усі, хто цікавляться симуляційним навчанням.
Для учасників команд Симуляційної Олімпіади діє 50% знижка на реєстраційний внесок!

Змагання будуть проходити в 3 тури. В першому турі приймають участь всі команди. За результатами змагань першого туру чотири команди виходять до другого туру, після якого дві команди-переможця вийдуть у фінал.  У фіналі відбудеться змагання за комплексним стимуляційним сценарієм,  яке буде оцінюватись професійним журі (фахівці з Великобританії) на основі стандартизованих чек-листів.

Фрагменти Олімпіади SIM-MAK-3 (2018 р.)

При підготовці до Олімпіади радимо звернути особливу увагу на алгоритми надання невідкладної допомоги за міжнародними стандартизованими системами: ALS (Advanced Life Support), ATLS (Advanced Trauma Life Support), ACLS (Advanced Cardiac Life Support), APLS (Pediatric Advanced Life Support), DAS (Difficult Airways Society Guidelines), Anaesthetic Emergency Protocols. Оцінюватимуться як професійні знання та уміння, так і навики прийняття рішень та роботи у команді.

Питання щодо участі у симуляційній олімпіаді надсилайте на електрону адресу конференції:  mak-conference@ukr.net