Іноземні спікери

Ірина Рибінкина

Dr Iryna Rybinkina, MBBS(hons), FRCA
16 years UK experience in Surgery and Anaesthesia and Intensive Care
Special interest in Simulation and Teaching
Co-founder of SMART movement
Lead for Kids Save Lives programme in Ukraine

 

 

Ірина Рибінкина, доктор з Великобританії, відома в Україні своїми освітніми та тренінговими проектамі. Саме за ініциативою Ірини на кафедрі анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика у 2014 році вперше були проведені Тренінг з надання невідкладної допомоги при травмі та пілотний екзамен OSCE для інтернів 2-го року навчання, які на сьогодняшній день вже стали доброю традицією на кафедрі.

Крім того, Ірина Рибінкина неодноразово приймала участь у Британсько-Українських симпозіумах , особливо запам’ятались її неперевершені майстер-класи з критичних ситуацій в операційній та з надання допомоги при травмі, які вражали своєю реалістичністю, чудовим сценарієм та методикою навчання.

В цьому році Ірина Рибінкина  приїжджає зі своєю командою на МАК-ІV і знову привозить симуляційний майстер-клас, який в черговий раз здивує нас своїм драйвом і блискучим сценарієм!

“Dear friends really looking forward to seeing you at MAC conference in May! We are bringing you all the best workshops and loads of amazing surprises! See you soon!” ( Iryna Rybinkina)

 

Світлана Нела

Ms. BSc (Hons)
Professional Clinical practice (Accident and Emergency) Resuscitation Council Advanced Life Support instructor

 

 

Світлана Нела 17 років спеціалізується в галузі аварійних ситуацій, з фокусом на симуляційному навчанні серцево-легеневій ресусцитації у продовж остаанніх 10 років. Світлана також приймала участь у Британсько-Українських симпозіумах, разом з Іриною Рибінкіною проводила майстер-класи із симуляцією критичних станів у операційній та при травмі.

“My particular interest is how simulation technique and debriefing can improve team working and minimise human factor errors in when working under stress”. (Svetlana Nela)

Аміт Мишра

Доктор Аміт Мішра – консультант, дитячий анестезіолог у Royal Alexandra Children’s Hospital у Брайтоні, Великобританія. Основний його інтерес – симуляційні методики та людські фактори. Він є керівником місцевої групи щодо стимуляційних методик навчання та людських факторів в університетських клініках Брайтона та Сассекса, а також почесним викладачем у Брайтонському та Сассекському медичних університетах.

Пан Аміт розробляє сценарії для симуляції по невідкладних станах у дитячій анестезіології, а також особливо зацікавлений у проведенні мультидисциплінарних симуляцій, зокрема симуляція зникнення живлення в операційній або пожежа в операційній. Він також вводить у процес симуляції позагоспітальних ситуацій сучасні технології доповненої реальності – Google Glass, численні камери Go Pro і т.д.

На даний момент Аміт Мишра працює над створенням та підтримкою Педіатричного симуляційного центру.

Андре Терон

Доктор Андре Терон – старший консультант-анестезіолог в Університетському академічному госпіталі міста Блумфонтейн, Південна Африка, співробітник Університету Вільного Штату. Представник Університету Вільного Штату у Виконавчому комітеті Асоціації регіонарної анестезії Південної Африки. Наукові інтереси – регіонарна анестезія, симуляційне навчання та освіта. Андре проводить постійні кількаденні курси по регіонарній анестезії під контролем УЗД в Університеті Вільного Штату. 

 

Джон Оллвуд

John M Allwood, старший співробітник в анестезіології операційного віділення у West Middlesex University Hospital,  Великобританія. 

У теперішній час John M Allwood на пенсії та проводить весь вільний час у медичних та музычних проектах в Україні. Вперше він приїхав до України у 2002 році, коли провів у невеликих групах декілька майстер-класів з управління тяжкими дихальними шляхами в Івано-Франківській та Тернопільскій областях. У Великобританії він написав декілька статей про стан анестезіології в Україні. Завдяки своїм контактам з різними компаніями, John M Allwood у якості благодійності пожертвував 1,5 мильони фунтів стерлингів на закупки анестезіологічного та хірургічного обладнення для лікарень  в Україні. З 2004 року він запустив проект з обміну досвідом для українських лікарів анестезіологів. 

John M Allwood неодноразово залучався до співпраці з кафедрою анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика, в лютому 2019 року він брав участь у проведенні майстер-класу “Тяжкий дихальний шлях”на кафдері.