Іноземні спікери

Dr. Madan Narayanan

Dr. Madan Narayanan, MB.BS, MD, FRCA, FCARCSI, EDIC, EDRA, CCT-UK, FFICM, консультант відділення анестезіології та ІТ в госпіталі  Frimley (Великобританія) з 2011 року.

Dr. Madan Narayanan брав участь у Одинадцятому Британо-Українському Симпозіумі (БУС-11) з анестезіології та ІТ в 2019 році:
Реабілітація у відділенні інтенсивної терапії
Реґіонарна анестезія в операційній та у ВІТ

Його приоритетні клінічні та наукові інтереси полягають головним чином у реґіонарній анестезії у відділені інтенсивної терапії, а також – УЗД легень. Madan Narayanan – директор самого першого курсу з продовженої реґіонарної анестезії у Великобританії (the Frimley Regional Anaesthesia Catheter Course). Також він входить до викладацького складу багатьох інших курсів, в тому числі міжнародних. З його освітніми матеріалами з реґіонарної анестезії можна ознайомитись на каналі Youtube.

Dr. Madan Narayanan – почесний лектор у MSc Regional Anaesthesia, Універсітету Східної Англії, автор та співавтор багатьох оглядових статей у журналі BJA Education.

Ірина Рибінкина

Dr Iryna Rybinkina, MBBS(hons), FRCA
16 years UK experience in Surgery and Anaesthesia and Intensive Care
Special interest in Simulation and Teaching
Co-founder of SMART movement
Lead for Kids Save Lives programme in Ukraine

Ірина Рибінкина, доктор з Великобританії, відома в Україні своїми освітніми та тренінговими проектамі. Саме за ініциативою Ірини на кафедрі анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика у 2014 році вперше були проведені Тренінг з надання невідкладної допомоги при травмі та пілотний екзамен OSCE для інтернів 2-го року навчання, які на сьогодняшній день вже стали доброю традицією на кафедрі.

Крім того, Ірина Рибінкина неодноразово приймала участь у Британсько-Українських симпозіумах , особливо запам’ятались її неперевершені майстер-класи з критичних ситуацій в операційній та з надання допомоги при травмі, які вражали своєю реалістичністю, чудовим сценарієм та методикою навчання.

В цьому році Ірина Рибінкина  приїжджає зі своєю командою на МАК-ІV і знову привозить симуляційний майстер-клас, який в черговий раз здивує нас своїм драйвом і блискучим сценарієм!

“Dear friends really looking forward to seeing you at MAC conference in May! We are bringing you all the best workshops and loads of amazing surprises! See you soon!” ( Iryna Rybinkina)

 

Світлана Нела

Ms. BSc (Hons)
Professional Clinical practice (Accident and Emergency) Resuscitation Council Advanced Life Support instructor

 

 

Світлана Нела 17 років спеціалізується в галузі аварійних ситуацій, з фокусом на симуляційному навчанні серцево-легеневій ресусцитації у продовж остаанніх 10 років. Світлана також приймала участь у Британсько-Українських симпозіумах, разом з Іриною Рибінкіною проводила майстер-класи із симуляцією критичних станів у операційній та при травмі.

“My particular interest is how simulation technique and debriefing can improve team working and minimise human factor errors in when working under stress”. (Svetlana Nela)

Андре Терон

Доктор Андре Терон – старший консультант-анестезіолог в Університетському академічному госпіталі міста Блумфонтейн, Південна Африка, співробітник Університету Вільного Штату. Представник Університету Вільного Штату у Виконавчому комітеті Асоціації регіонарної анестезії Південної Африки. Наукові інтереси – регіонарна анестезія, симуляційне навчання та освіта. В теперішній час Андре Терон працює в Бельгії.

 

JACCO VELDHUIJZEN

Dr. Jacco Veldhuijzen – лікар невідкладної допомоги в Брайтоні (Великобританія).

Він є сертифікованим медичним екзаменатором ниряльників та досвідчений корабельний лікар в Арктиці та Антарктиці.

Також він – інструктор екстримальної медицини з 2016 року.

Джон Оллвуд

John M Allwood, старший співробітник в анестезіології операційного віділення у West Middlesex University Hospital,  Великобританія. 

У теперішній час John M Allwood на пенсії та проводить весь вільний час у медичних та музычних проектах в Україні. Вперше він приїхав до України у 2002 році, коли провів у невеликих групах декілька майстер-класів з управління тяжкими дихальними шляхами в Івано-Франківській та Тернопільскій областях. У Великобританії він написав декілька статей про стан анестезіології в Україні. Завдяки своїм контактам з різними компаніями, John M Allwood у якості благодійності пожертвував 1,5 мильони фунтів стерлингів на закупки анестезіологічного та хірургічного обладнення для лікарень  в Україні. З 2004 року він запустив проект з обміну досвідом для українських лікарів анестезіологів. 

John M Allwood неодноразово залучався до співпраці з кафедрою анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика, в лютому 2019 року він брав участь у проведенні майстер-класу “Тяжкий дихальний шлях”на кафдері. 

Девід Холлівелл

David Halliwell – старший викладач зі США, зараз працює у Brighton University and Bournemouth University (Великобританія)

David викладає методику проведення симуляції  та працює з ключовими агенціями, такими як міжнародний Червоний Хрест та Швейцарська Агенція регіонального розвитку над підтримкою та розвитком високоспецеціалізованої медичної освіти по усьому світу.

Його сесійна промова буде присвячена перспективам симуляційного навчання у 21 столітті, а саме 3D скануванню та друку, що змінюють підходи до освітнього процесу. А у суботу, під час сателітного симпозіуму, ми розглянемо як симуляційна медицина змінює мислення лікарів на основі моделей, які застосовувалися при підготовці к Олімійським Іграм 2012 та кампанії в Ливані.