Іноземні спікери

Ірина Рибінкина

Dr Iryna Rybinkina, MBBS(hons), FRCA
15 years UK experience in Surgery and Anaesthesia and Intensive Care
Special interest in Simulation and Teaching
Co-founder of SMART movement
Lead for Kids Save Lives programme in Ukraine

 

 

Ірина Рибінкина, доктор з Великобританії, відома в Україні своїми освітніми та тренінговими проектамі. Саме за ініциативою Ірини на кафедрі анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика у 2014 році вперше були проведені Тренінг з надання невідкладної допомоги при травмі та пілотний екзамен OSCE для інтернів 2-го року навчання, які на сьогодняшній день вже стали доброю традицією на кафедрі.

Крім того, Ірина Рибінкина неодноразово приймала участь у Британсько-Українських симпозіумах , особливо запам’ятались її неперевершені майстер-класи з критичних ситуацій в операційній та з надання допомоги при травмі, які вражали своєю реалістичністю, чудовим сценарієм та методикою навчання.

В цьому році Ірина Рибінкина  приїжджає зі своєю командою на МАК-ІІІ і знову привозить симуляційний майстер-клас, який в черговий раз здивує нас своїм драйвом і блискучим сценарієм!

“Dear friends really looking forward to seeing you at MAC conference in May! We are bringing you all the best workshops and loads of amazing surprises! See you soon!” ( Iryna Rybinkina)

Леонід Крівський
(Leo Krivskiy)

Dr. Leo Krivskiy, Consultant Anaesthetist, FRCA. University Hospital Southampton, Southampton, UK.
Лео Крівський –  відомий спеціаліст з Великобританії, консультант відділення анестезії Університетського шпиталю у м. Саутгемптон. Член екзаменаційного комітету EDAIC.

Українським лікарям Леонід відомий також своїми лекціями. Перший лекційний курс в Україні про тяжкі дихальні шляхі та інтраопераційну масивну кровотечу Леонід Крівський прочитав в 2014 році на кафедрі анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика. Співробітництво з кафедрою продовжувалось у 2015 році участю Леоніда в Сьомому Британсько-Українському симпозіумі. Його доповіді “Торакальна травма“,  “Масивна крововтрата і коагулопатія травми“, “Тяжкі дихальні шляхи“, а також майстер-клас з забезпечення прохідності дихальних шляхів збирав велику кількість слухачів. В 2017 році був проведений ще один цикл лекцій Леоніда Крівського на кафедрі анестезіології та ІТ.  За численними відгуками слухачів   кафедри лекції і практичні заняття Леоніда Кривського були корисними і такими, що несли в собі нову інформацію та сучасні підходи до лікування хворих, які перебувають в критичному стані.

Крім того, Леонід читав лекції і в інших містах України – у Львові та Дніпрі. Старшому поколінню анестезіологів Леонід Крівський відомий також як активний учасник порталу “Русский анестезиологический сервер”, де він опублікував свої  презентації.

Світлана Нела

Ms. BSc (Hons)
Professional Clinical practice (Accident and Emergency) Resuscitation Council Advanced Life Support instructor

 

 

Світлана Нела 16 років спеціалізується в галузі аварійних ситуацій, з фокусом на симуляційному навчанні серцево-легеневій ресусцитації у продовж остаанніх 9 років. Світлана також приймала участь у Британсько-Українських симпозіумах, разом з Іриною Рибінкіною проводила майстер-класи із симуляцією критичних станів у операційній та при травмі. Ви можете також подивитись її чудову доповідь на БУС-7 (2015 р.) “Людський фактор у відділенні невідкладної допомоги“.

“My particular interest is how simulation technique and debriefing can improve team working and minimise human factor errors in when working under stress”. (Svetlana Nela)

Dr. Amit Mishra

Доктор Аміт Мішра – консультант, дитячий анестезіолог у Royal Alexandra Children’s Hospital у Брайтоні, Великобританія. Основний його інтерес – симуляційні методики та людські фактори. Він є керівником місцевої групи щодо стимуляційних методик навчання та людських факторів в університетських клініках Брайтона та Сассекса, а також почесним викладачем у Брайтонському та Сассекському медичних університетах.

Пан Аміт розробляє сценарії для симуляції по невідкладних станах у дитячій анестезіології, а також особливо зацікавлений у проведенні мультидисциплінарних симуляцій, зокрема симуляція зникнення живлення в операційній або пожежа в операційній. Він також вводить у процес симуляції позагоспітальних ситуацій сучасні технології доповненої реальності – Google Glass, численні камери Go Pro і т.д.

На даний момент Аміт Мишра працює над створенням та підтримкою Педіатричного симуляційного центру.

Андре Терон

Доктор Андре Терон – старший консультант-анестезіолог в Університетському академічному госпіталі міста Блумфонтейн, Південна Африка, співробітник Університету Вільного Штату. Представник Університету Вільного Штату у Виконавчому комітеті Асоціації регіонарної анестезії Південної Африки. Наукові інтереси – регіонарна анестезія, симуляційне навчання та освіта. Андре проводить постійні кількаденні курси по регіонарній анестезії під контролем УЗД в Університеті Вільного Штату.